- HAMA

Цена
€3 89 / 7 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Аналогов термометър за помещения
Отвор за закрепване с пирон или винт
Скала с точност до един градус (резолюция)
Показване на температурата в градуси по Целзий
Материал: масивна букова дървесина
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Аналогов термометър за помещения
Отвор за закрепване с пирон или винт
Скала с точност до един градус (резолюция)
Показване на температурата в градуси по Целзий
Материал: масивна букова дървесина
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 3.5 x 0.700 x 20 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Температурен диапазон | -10°C до +50°C |
| Радиочасовник | Не |
| Температура | Вътрешна |
| Функции. | Температура |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип станция | За закрито |
| Измерва температура | Да |
| Измерва влажност | Не |
| Захранване | Батерия |
| Тегло | 0.06кг |
Аналогов термометър HAMA, 20 см, 186401
Точно и надеждно измерване на стайната температура с класически аналогов термометър от HAMA. Голямата 20-сантиметрова скала и ясните деления осигуряват отлична четимост от разстояние — идеален за дома, офиса или оранжерията.
Ключови Предимства
- Класически аналогов дизайн — Не изисква батерии, надежден и без поддръжка.
- Голяма 20 см скала — Лесно отчитане на температурата от разстояние.
- Универсално поставяне — Подходящ за вътрешни помещения: хол, спалня, мазе или оранжерия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Аналогов термометър |
| Диапазон на измерване | -30°C до +50°C |
| Дължина на скалата | 20 см |
| Материал | Пластмаса |
| Монтаж | Стенно закрепване / Поставка |
Какво има в кутията
- 1x Аналогов термометър HAMA 186401
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







